O nas

 

Jako Ray.Med działamy na rynku usług dermatologicznych od 10 lat., starając się stworzyć naszym pacjentom jak najlepszą diagnostykę, skuteczne leczenie i przyjazną atmosferę.
Stopniowo wprowadzamy do kliniki nowe urządzenia, które dają nam możliwość poszerzania gamy specjalistycznych usług.
Od roku 2009 jesteśmy usytuowani u zbiegu ulic Al.Politechniki i Felsztyńskiego, w starej kamieniczce pochodzącej z 1926 roku, w której czujemy się świetnie i mamy nadzieję, że nasi pacjenci również.
 
Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska
Jestem specjalistą dermatologiem. Wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia chorób skóry zdobywałam w trakcie kilkunastoletniej pracy w Klinice Uniwersyteckiej. Przez wiele lat byłam również nauczycielem akademickim-kształciłam studentów medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i dermatologii, Od 10 lat prowadzę prywatną klinikę. Zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej uczyłam się biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z tej dziedziny. Obecnie, poza pracą z pacjentami, prowadzę również zajęcia w temacie dermatologii estetycznej w Wyższej Szkole Kosmetycznej. Dla mnie dermatologia i medycyna estetyczna są ze sobą nierozerwalnie związane.
ŁADNA skóra - to przede wszystkim ZDROWA skóra, a jeżeli możemy jednocześnie nieco opóźnić zewnętrzne efekty starzenia się, to należy z tego korzystać, oczywiście harmonijnie i w umiarkowany sposób.
 
Mgr Katarzyna Jaworska
Jestem absolwentą kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Mam wieloletnią praktykę w dziedzinie kosmetologii, obenie poza pracą w klinice rozszerzam swoją wiedzę jako doktorantka Odziału Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz  jestem wykładowcą kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Działam z nieustającą pasją a w pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, wysoką jakość i rzetelną wiedzę. Pracę kosmetologa wykonuję z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem, a ciągłe powroty zadowolonych klientów są dla mnie największa satysfakcją i nagrodą.
 
 
Dietetyk mgr Magdalena Bujnowska
Studia na kierunku dietetyka, to połączenie moich zainteresowań związanych z medycyną oraz zdrowym żywieniem. Dzięki nim pogłębiłam tajniki utrzymania pełnego stanu zdrowia. Już w czasie studiów udzielałam porady żywieniowe pomagając osobom z problemami związanymi z masą ciała oraz stanem zdrowia. Największe jednak doświadczenie zdobyłam podczas pracy na stanowisku dietetyka w fitness klubie Maniac Gym w Białymstoku, gdzie oprócz poradnictwa żywieniowego zajmowałam się działalnością naukową. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w konferencjach naukowych organizowanych w naszym kraju. Kuracje dietetyczne dobieram indywidualnie dostosowując je do stylu życia, wieku, aktywności fizycznej oraz współwystępujących dolegliwości. Pragnę pomagać osobom, które są gotowe na wszelkie zmiany w swoim stylu życia, i tak jak ja, chcą utrzymać idealną formę, zdrowie i sylwetkę na lata!

 

Zapraszamy do naszej kliniki!